ABX Bavaria exclusive kachlový sokl
- zelené kachle
- černý lak
Kachlová kamna ABX Bavaria exclusive jsou vyrobená z kvalitní oceli a s kachlovým obložením a soklem. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný terciální vzduch napomáhá k dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Kamna disponují externím přívodem vzduchu (CPV). Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle zelená |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
960 x 773 x 496 mm |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Externí přívod vzduchu: | 100 mm, nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Bavaria exclusive kachlový sokl, zelené kachle
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |