ABX Bavaria K I. kachkový sokl TV 6,9 KW
- provedení černý lak / kachle tabakbraun / kachlový sokl
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle tabakbraun |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 34 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
960x 760 x 533 mm |
| Hmotnost: | 163 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Bavaria K I. kachlový sokl TV 6,9 kW tabakbraun
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návart na hlavnín stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |