ABX Britania K I., TV 6,9 kW, rovný sokl, zelená
- provedení černý lak / kachle zelená / rovný sokl
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle zelená |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12,4 kW |
| Výkon do vody: | 6,9 kW |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 34 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 248 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1196 x 740 x 496 mm |
| Hmotnost: | 165 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, průměr 100 mm, nutno přikoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Britania K I., TV 6,9 kW, rovný sokl, zelená
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS-TM.SK