ABX Galie I perle
- provedení černý lak / kachle perle
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle perle |
| Rozsah výkonu: | 3 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1465 x 572 x 572 mm |
| Hmotnost: | 174 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - hrdlo součástí kamen |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h (dřevo) |
ABX Galie I perle
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na halvní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |