ABX Helvetia KP I hnědá
- provedení černý lak / hnědé kachle
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení vložky: | Kombinace litina + plech |
| Kachle | Hnědá |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, hrdlo pro napojení za příplatek |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 34 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
903 x 740 x 533 mm |
| Hmotnost: | 158 kg |
| Spotřeba paliva: |
2,1kg / h (dřevo) |
ABX Helvetia KP I
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |