ABX Ikaria K I cappuccino
- provedení černý lak / kachle cappuccino / rovný sokl
Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle cappuccino |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
825 x 760 x 477 mm |
| Hmotnost: | 119 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
1,6 kg / h (dřevo) |
ABX Ikaria K I cappuccino
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.