ABX Island 7 II Aqua
- provedení černý lak / pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / pískovec |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12 kW |
| Výkon do vody: | 6 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1166 x 605 x 557 mm |
| Hmotnost: | 189 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - nutnost dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
3kg / h (dřevo) |
ABX Island 7 II Aqua pískovec
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / pískovec |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |