ABX Lahti II
- provedení černý lak / keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / keramika |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1170 x 842 x 634 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Účinnost: | 80,8 % |
| Externí přívod vzduchu: | Ano (nutno dokoupit hrdlo pro napojení) |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h (dřevo) |
ABX Lahti II keramika
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |