Krbová kamna ABX NARVIK pískovec jsou vyrobená z kotlové oceli s mastkovým obložením. Jmenovitý výkon 5 kW lze regulovat v rozsahu 2,5 - 7 kW. Regulaci lze provést jediným táhlem v přední části kamen. Kamna mají možnost dopojení externího vzdchu pro spalování (CPV).
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, mastek |
| Nominální (jmenovitý) výkon:: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Účinnost: | 77,7 % |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
982 x 515 x 415 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Externí přívod vzduchu: | průměr 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
1,6 kg/hod (dřevo); 1,4 kg/hod (dřev.brikety) |
ABX NARVIK I mastek
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK