ABX Panonie I.
- provedení černý lak / zelené kachle / rovný sokl
FOTO JE POUZE ILUSTRAČNÍ!
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení vložky: | Plech |
| Kachle | Zelená |
| Rozsah výkonu: | 3 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědouhelné brikety, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 37 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60-150 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
844 x 830 x 510 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - hrdlo je součástí kamen |
| Spotřeba paliva: |
2,3kg / h (dřevo) |
ABX Panonie I. zelená
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |