ABX Pori 7 Aqua mastek
- provedení: šedý plech/mastek
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedý lak / mastek |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12 kW |
| Výkon do vody: | až 6 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1145 x 600 x 546mm |
| Hmotnost: | 185 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
3 kg / h (dřevo) |
ABX Pori 7 Aqua
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |