ABX Porto plus II
- provedení černý lak, bílé kachle
ABX Porto plus II bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / bílé kachle |
| Rozsah výkonu: | 3 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Externí přívod vduchu: | ANO, 100 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1588 x 515 x 530 mm |
| Hmotnost: | 204 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h (dřevo) |
ABX Porto plus II bílá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |