ABX Sicilia exclusive
- kachle ahorn (javor)
- černý lak
Kachlová kamna ABX Sicilia exclusive jsou vyrobená z kvalitní oceli a s kachlovým obložením. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný terciální vzduch napomáhá k dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Kamna disponují externím přívodem vzduchu (CPV). Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / kachle bordo |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1029 x 760 x 481 mm |
| Vnitřní rozměr topeniště (v x š x h): |
485 x 375 x 295 mm |
| Hmotnost: | 152 kg |
| Externí přívod vzduchu: | 100 mm, nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: | 2,1 kg / h |
ABX Sicilia exclusive
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS-TM.SK