ABX Stockholm 8-3036
- provedení černý lak / keramika
Krbová kamna ABX Stockholm 8 jsou vyrobená z kvalitní oceli. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný vzduch napomáhá dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Výroba krbových kamen ABX Stockholm 8 je založená na kvalitním provedení. Kamna splňují nejpřísnější německé a rakouské normy.
ABX Stockholm 8-3036
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / keramika |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 42 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1230 x 626 x 453 mm |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2,5 kg / h (dřevo) |
ABX Stockholm 8-3036
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |