ABX Stockholm TV 12,2 kW černá
- provedení černý lak / keramika
ABX Stockholm TV 12,2 kW černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / keramika |
| Rozsah výkonu: | 4,5 - 16 kW |
| Výkon do vody: | až 12,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 90 - 320 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1230 x 626 x 485 mm |
| Hmotnost: | 165 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - hrdlo je součástí kamen |
| Spotřeba paliva: |
4 kg / h (dřevo) |
ABX Stockholm TV 12,2 kW černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |