Krbová kamna ABX Toledo exclusive mastek jsou vyrobená z kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene. Vnitřní vermikulitovou výstelku doplňuje litinový rošt. Regulaci přívodu vzduchu lze provést jedním táhlem v přední spodní části kamen. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Kamna mají pouze horní vývod kouřovodu!
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / mastek |
| Nominální (jmenovitý) výkon: | 5,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 7,5 kW |
| Účinnost: | 80 % |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 37 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 150 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
801 x 668 x 417 mm |
| Hmotnost: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, průměr 100 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,6 kg/hod |
ABX Toledo exclusive mastek
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | do 80 % |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |