ACV Smart 210 Green
"Smart Green" je volně stojící nepřímotopný zásobník teplé vody, který pracuje v topném systému. Konstrukce zásobníku ACV Tank – in – Tank umožňuje využívat vysoký výkon zásobníku, izolace minimalizuje stálé ztráty, což zvyšuje energetickou účinnost udávanou na energetickém štítku. Velmi nízká tepelná ztráta: kombinace vakuové izolační desky (VIP) a polyuretanové pěny nabízí optimální energetické výkony. Elegantní opláštění ze silného polypropylenu odolného proti nárazům. Regulační termostat (možno nahradit NTC čidlem pro řízení chodu elektronickou regulací). Funkce Anti-legionella: teplota zásobníku se zvýší nad 60°C, čímž se vnitřní prostor ohřívače dezinfikuje od nežádoucích patogenů. Nerezová vnitřní nádoba zásobníku zaručuje dlouhou životnost. Výrobce poskytuje na uzemí České republiky prodlouženou záruku 5 let při dodržení jeho podmínek uvedených v návodě k tomuto výrobku. Pro využití bonusové neomezené zárukyna území České republiky, při první instalaci, se musí výrobek do 3 měsíců od koupě instalovat a zaregistrovat na stránkách výrobce www.acv.com. Tyto bonusové záruky poskytuje výhradně výrobce zásobníků ACV na území České republiky.
ACV Smart 210 Green
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionální, válec |
| Vnitřní nádoba |
nerez, systém "Tank-in-Tank" (nádoba v nádobě) |
| Typ ohřevu: |
nepřímotopný (z externího zdroje) |
| Objem celkový: | 203 litrů |
| Objem teplé vody: |
164 |
| Objem topné vody: |
39 litrů |
| Teplosměnná plocha: |
1,94 m2 |
| Výkon ohřevu - primární topný výkon: |
39,2 kW |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | Ano 7 Bar 3/4" |
| Připojení topné vody: |
1" |
| Připojení užitkové vody (studená + teplá): |
3/4" |
| Připojení cirkulace: |
Ano; 3/4" |
| Elektrické připojení: |
230 V~; 6 A |
| Zabudovaný termostat: |
Ano |
| Zabudovaný teploměr: |
Ano |
| Výška: |
1497 mm |
| Šířka: |
565 mm |
| Třída energetické účinnosi: | A |
ACV byla založena v Bruselu dne 8. července 1922 skupinou inženýrů motivovaných vyhlídkou dobré finanční investice. Mezi zakladateli byl vynálezce, pan Rupert Castiaux, který namísto kapitálu dal své patenty výměnou za podíl ve společnosti.
V březnu 1928 došlo ke sloučení ACV se společností, která přestala fungovat "SA des Fonderies et Emailleries Sainte Marguerite ". Sídlo této společnosti bylo v Ruisbroeku a ACV tam sídlí dodnes.
Dnes, se svou komplexní řadou inovativních výrobků, ACV může uspokojit poptávku po moderním vytápění a ohřevu teplé vody způsobem, který je spolehlivý, efektivní, ekonomický a ekologicky šetrný.
| Hloubka bojleru | 56,5 cm |
| Šířka bojleru | 56,5 cm |
| Výška bojleru | 150,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |