ACV Smart EW 210
"Smart EW" je závěsný kombinovaný zásobník teplé vody, který pracuje v topném systému popřípadě s elektrickou topnou spirálou 2,2 kW, která je umístěná v topné vodě, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene. Konstrukce zásobníku ACV Tank – in – Tank umožňuje využívat vysoký výkon zásobníku, izolace minimalizuje stálé ztráty, což zvyšuje energetickou účinnost udávanou na energetickém štítku. Elegantní opláštění ze silného polypropylenu odolného proti nárazům. Součásti dodávaného zásobníku je i stěnový závěs pro svislou instalaci. Vhodným doplňkem je přepínač provozu léto/zima. Funkce Anti-legionella: teplota zásobníku se zvýší nad 60°C, čímž se vnitřní prostor ohřívače dezinfikuje od nežádoucích patogenů. Nerezová vnitřní nádoba zásobníku zaručuje dlouhou životnost. Výrobce poskytuje na uzemí České republiky prodlouženou záruku 5 let při dodržení jeho podmínek uvedených v návodě k tomuto výrobku. Pro využití bonusové neomezené zárukyna území České republiky, při první instalaci, se musí výrobek do 3 měsíců od koupě instalovat a zaregistrovat na stránkách výrobce www.acv.com. Tyto bonusové záruky poskytuje výhradně výrobce zásobníků ACV na území České republiky.
ACV Smart EW 210
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
nerez, systém "Tank-in-Tank" (nádoba v nádobě) |
| Typ ohřevu: |
kombinovaný (z externího zdroje - kotle nebo elektrickou spirálou) |
| Objem celkový: | 203 litrů |
| Objem teplé vody: |
164 litrů |
| Objem topné vody: |
39 litrů |
| Teplosměnná plocha: |
1,94 m2 |
| Výkon ohřevu - primární topný výkon: |
39,2 kW |
| Jmenovitý přetlak v nádobě: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | NE Předepsaný 7 Bar 3/4" |
| Připojení topné vody: |
1" |
| Připojení užitkové vody (studená + teplá): |
3/4" |
| Připojení cirkulace: |
Ano; 3/4" |
| Elektrické připojení: |
230 V~; 10 A |
| Příkon elektrické topné spirály: |
2200 W |
| Zabudovaný termostat: |
Ano |
| Zabudovaný teploměr: |
Ano |
| Výška: |
1497 mm |
| Šířka: |
565 mm |
| Třída energetické účinnosi: | B |
ACV byla založena v Bruselu dne 8. července 1922 skupinou inženýrů motivovaných vyhlídkou dobré finanční investice. Mezi zakladateli byl vynálezce, pan Rupert Castiaux, který namísto kapitálu dal své patenty výměnou za podíl ve společnosti.
V březnu 1928 došlo ke sloučení ACV se společností, která přestala fungovat "SA des Fonderies et Emailleries Sainte Marguerite ". Sídlo této společnosti bylo v Ruisbroeku a ACV tam sídlí dodnes.
Dnes, se svou komplexní řadou inovativních výrobků, ACV může uspokojit poptávku po moderním vytápění a ohřevu teplé vody způsobem, který je spolehlivý, efektivní, ekonomický a ekologicky šetrný.
| Šířka bojleru | 56,5 cm |
| Výška bojleru | 149,5 cm |
| Hloubka bojleru | 56,5 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 200 l |