ACV SMART ME 600
Zásobníkový ohřívač vody v nerezovém provedení vnitřní nádrže a systémem Tank-in-Tank, je výrobek, který vám přinese vysoký komfort ohřevu teplé užitkové vody. Silná, 50 mm polyuretanová izolace, zaručuje omezení teplotních ztrát a spolu se speciální Deluxe úpravou opláštění z nárazuvzdorného silného polypropylenu, přináší vysoký uživatelský komfort.
Integrovaná spirála pro externí zdroj tepla (např. solární panely). Možnost instalace elektrické topné tyče.
Pozor, zásobník dodáván bez pojistného tlakového ventilu. Nutno instalovat s předepsanou expanzní nádobou. Pozor, regulační termostat není součástí dodávky.
Bojler ACV SMART ME 600, nerezový
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, nepřímotopný |
| Celkový objem | 606 litrů |
| Max. výkon (zdroj tepla:kotel): | 48 kW |
| Doba ohřevu: | 60 minut |
| Teplosměnná plocha (tank in tank): | 1,90 m3 |
| Teplosměnná plocha (spirála): | 2,5 m3 |
| Tlaková ztráta v okruhu topné vody: | 56,0 mbar |
| Objem - teplá užitková voda: | 225 litrů |
| Provozní teplota: | do 90 °C |
| Maximální provozní tlak topné vody: | 3 bary |
| Maximální provozní tlak teplé užitkové vody: | 10 barů |
| Rozměry(vxšxh): | 1890 x 700 x 700 mm |
ACV SMART ME 600
ACV byla založena v Bruselu dne 8. července 1922 skupinou inženýrů motivovaných vyhlídkou dobré finanční investice. Mezi zakladateli byl vynálezce, pan Rupert Castiaux, který namísto kapitálu dal své patenty výměnou za podíl ve společnosti.
V březnu 1928 došlo ke sloučení ACV se společností, která přestala fungovat "SA des Fonderies et Emailleries Sainte Marguerite ". Sídlo této společnosti bylo v Ruisbroeku a ACV tam sídlí dodnes.
Dnes, se svou komplexní řadou inovativních výrobků, ACV může uspokojit poptávku po moderním vytápění a ohřevu teplé vody způsobem, který je spolehlivý, efektivní, ekonomický a ekologicky šetrný.
| Výška bojleru | 189,5 cm |
| Hloubka bojleru | 70,0 cm |
| Šířka bojleru | 70,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 750 l |