Moderní nástěnná (komínová) digestoř AIRFORCE F125 TLC 90 BK/X vyniká svým krásným designem a je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související produkty."
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Digestoř má 3 rychlosti a funkci intenzivního odsávání, dálkové ovládání, LED diodový panel,štěrbinové sání, kazetové tukové filtry.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je zpětná klapka a teleskopický komín. V případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 700 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 - 65 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| osvětlení: | 6,5 W LED panel |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 33,56 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF89A (set) |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |