Ostrůvková digestoř AIRFORCE F161 AXIAL 2M 90 WH v elegantním provedení vybavená výkonným axiálním motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Axiální motory, na rozdíl od tradičních, plynule nasávají vzduch podél lineární osy. Čtyři tiché axiální motory pracují současně na maximální výkon s extrémně nízkou spotřebou energie - pouze 90W.
Tělo odsavače par v bílém nástřiku podtrhne vzhled vaší kuchyně.
Odsavač může být zavěšen na nerezových závěsných tyčích nebo na ocelových lankách (nutno upřesnit v objednávce). Součástí standardní dodávky digestoře jsou tyče.
Digestoř je vybavena tukovými filtry, dotykovým ovládáním slider,10 rychlostních stupňů (8+2 intenzivní) a funkcí signalizace nasycení filtrů. Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 85 - 560 (700) m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 43 - 61 (71) dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | dotykové slider |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 8 + ( 2 intenzivní ) |
| osvětlení: | 2 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 19,89 / 23,80 kg |
| Možnost odtahu: | ne |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAECLI |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 8 + 2 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |