Luxusní stropní digestoř AIRFORCE F171 TLC FLAT 100 WH v elegantním provedení je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Od tradičního modelu se model Flat liší nízkou vestavnou částí (190 - 220 mm). Díky tomu je možné digestoř instalovat i do nízkých podhledů.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, štěrbinovým sáním, 10 rychlostmi (8+2 intenzivní), dálkovým ovládáním, dvěma LED panely.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílé sklo |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 680 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 68 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 8 + ( 2 intenzivní ) |
| osvětlení: | 2 x 5 W LED panel |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 27,44 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF153 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 8 + 2 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |