Moderní (komínová) digestoř F179 90 BK vyniká elegantním zkoseným tvarem a zajišťuje maximální pohodlí při vaření. Je vybavená nadstandardně výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Hlavní předností tohoto modelu je možnost přímého odtahu dozadu. Je vybaven motorem s možností otočení o 90 °, což umožňuje připojení odtahového potrubí z horní nebo zadní strany digestoře. Účinnost sání zvyšuje také umístění sacích zón nejen z čelní, ale i ze spodní části korpusu odsavače.
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu.
Komínová digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, dotykovým ovládáním slider, 10 rychlostními stupni (8+2 intenzivní), automatickým senzorem regulujícím stupeň výkonu a signalizací nasycení filtrů, dvěma LED diodovými žárovkami.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi pro odtah přímo dozadu (bez nutnosti použití komínu), teleskopický komín je možné v případě zájmu dokoupit. V případě instalace odsavače v odtahové verzi je vhodné k digestoři dokoupit zpětnou klapku, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 950 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 55 - 69 dB(A) |
| Výstupní hrdlo: | 150 mm |
| Možnost propojení: | Ne |
| Ovládání: | dotykové slider |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 8 + ( 2 intenzivní ) |
| osvětlení: | 2 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 26,6 kg |
| Možnost odtahu: | Ano - přímí odtah dozadu |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Teleskopický komín: | Ne - možnost dokoupit |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF166 (set) |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Ovládání | dotykové |