Moderní ostrůvková digestoř AIRFORCE F182 90 X nadčasového tvaru obráceného písmene T je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Tvar digestoře nabízí možnost využití horní části jako odkládacího prostoru.
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, tlačítkovým ovládáním, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, LED diodovými žárovkami.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je teleskopický komín a zpětná klapka, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 650 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 68 dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ano |
| osvětlení: | 4 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 27,91 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAF97CS |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |