Moderní nástěnná (komínová) digestoř AIRFORCE F195 36 WH v neobvyklém designu. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, tlačítkové ovládání, 4 rychlosti (3+1 intenzivní), signalizace nasycení filtrů, automatický senzor regulující stupeň výkonu, možnost doběhu po ukončení vaření a dvěma LED diodovými žárovkami.
Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá / bílý nástřik |
| Šířka: | 36 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 650 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 67 dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ano |
| osvětlení: | 2 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 11,47 kg |
| Možnost odtahu: | ne |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCA238 |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |