Luxusní stropní digestoř AIRFORCE F207 FL EASY UP WH/A/100 v elegantním provedení je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Model se od tradičních stropních modelů liší nízkou instalační výškou (12 cm). Díky tomu je možné digestoř instalovat i do nízkých podhledů. Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF5 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu.
Tělo odsavače par v bílém provedení s panelem z bílého skla podtrhne vzhled vaší kuchyně. Možnost částečného vestavění odsavače do stropu nebo do rampy zaručuje maximální pohodlí při vaření. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost sání i estetickou úroveň, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které nabízí vysoce účinné filtrování mastnot, není třeba je měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Digestoř disponuje 5 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače.
Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED pásky se světelným spektrem podobným dennímu světlu (4 000 K). LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá / bílé sklo |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 210 - 590 (740) m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45 - 65 (70) db(A) |
| Možnost propojení: | Ne |
| Ovládání: | dálkové |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 5 + 1 ( intenzivní ) |
| Doběh: | Ne |
| osvětlení: | 2x LED 4000 K |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 20,5 kg |
| Možnost odtahu: | ano - výstup: 222 x 89 mm |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAF207 (set) |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk