Luxusní stropní digestoř AIRFORCE F88 TLC 100 X v elegantním provedení je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Ventilační jednotku digestoře je možné přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Zvolit můžete sadu pro externí umístění motoru EVJ AF1 (vstup/výstup v úhlu 90°) nebo EVJ AF2 (vstup/výstup v ose).
Pohledová část digestoře je vyrobena z jemně kartáčovaného nerezu. Možnost vestavění odsavače do stropu nebo do rampy zaručuje maximální pohodlí při vaření. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost sání i estetickou úroveň, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Digestoř je vybavena čtyřmi LED diodovými žárovkami se světelným spektrem 4000K podobným dennímu světlu, dálkovým ovládáním, tukovými filtry, třemi rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 245 - 505 (637) m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 66 (69) dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| osvětlení: | 4 x 3,5 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 17,76 / 22,11 kg |
| Možnost odtahu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAECLI |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |