Luxusní stropní digestoř AIRFORCE F88 TLC FLAT 100 X v elegantním provedení je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Od tradičního modelu se model Flat liší nízkou vestavnou částí (190 - 220 mm). Díky tomu je možné digestoř instalovat i do nízkých podhledů.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, štěrbinovým sáním, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, dálkovým ovládáním, čtyřmi LED diodovými žárovkami.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 600 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 69 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| osvětlení: | 4 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 22,11 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF89A (set) |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |