Luxusní stropní digestoř AIRFORCE GABRIELLE TLC 100 X / V vyniká svým elegantním provedením. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Jednou z největších devíz této digestoře je velmi nízká hlučnost a LED osvětlení po celé ploše skleněného panelu, které umožňuje individuální nastavení teploty bílé (2 700 K – 6 000 K) a intenzity světla. Model se od tradičních stropních odsavačů liší nízkou instalační výškou (185 - 245 mm). Díky tomu je možné digestoř instalovat i do nízkých podhledů.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, štěrbinovým sáním, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, dálkovým ovládáním.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / mléčné sklo |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 780 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45 - 70 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 26 W LED panel |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 28,82 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF153 (set) |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |