Luxusní stropní digestoř v elegantním provedení je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Digestoř má velmi jednoduchou montáž a nízkou vestavnou část (190 mm). Díky tomu je možné digestoř instalovat i do nízkých podhledů.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce.
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF5 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu.
Pohledová část digestoře je v černém provedení a stane se přirozenou součástí vaší kuchyně. Neruší výhled při vaření a je vhodná především do větších prostor.
Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost sání i estetickou úroveň, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, které nabízí vysoce účinné filtrování mastnot, není třeba je měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.
Digestoř disponuje 5 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, který je součástí základní výbavy.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED panely se světelným spektrem (4000 K) podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
AIRFORCE SILHOUETTE FL EASY UP BL/A/100
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý nástřik / stropní |
| Šířka: | 100 cm |
| Maximální výkon: | 670 m3/h |
| Výkon dle IEC: | 210 - 587 (737) m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45 - 65 (70) db(A) |
| Možnost propojení: | Ano (indukční desky AIRFORCE) |
| Ovládání: | dotykové / dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 5 ( + 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 4,2 W LED panel (4000 K) |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 15,40 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Výstupní hrdlo - průměr: |
222 x 89 mm |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | uhlíkový filtr AFFCAF153 |
AIRFORCE SILHOUETTE FL EASY UP BL/A/100
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 5 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |