ARISTON ANDRIS LUX 15U pod umyvadlo
Zásobníkový ohřívač vody s novým kompaktním designem. Tento ohřívač je vybaven ocelovou nádobou opatřenou titanovým smaltem, otočným termostatem, antikorozním topným tělesem o výkonu 2,0 kW, robusním provedením a moderním italským elegantním vzhledem.
ARISTON ANDRIS LUX 15U pod umyvadlo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | tlakový, dolní instalace |
| Objem: | 15 litrů |
| Výkon: | 2,0 kW |
| Otočný termostat: | Ano |
| Rozměr výška x šířka x hloubka | 36,0 x 36,0 x 34,6 cm |
| Doba ohřevu o (∆T=35°C) | 0:26 hodin |
| Maximální tlak: | 6,5 Bar |
| Maximální provozní teplota: | 67 °C |
| Magnesiová anoda: | Ano |
| Připojení k vodovodnímu rozvodu: | G1/2" |
| Rozteč připojení k vodovodnímu rozvodu: | 100 mm |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX4 |
ARISTON ANDRIS LUX 15U pod umyvadlo
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Šířka bojleru | 36,0 cm |
| Výška bojleru | 36,0 cm |
| Hloubka bojleru | 35,0 cm |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 15 l |