ARISTON ANDRIS LUX 30 nad umyvadlo
Zásobníkový ohřívač vody s novým kompaktním designem. Tento ohřívač je vybaven ocelovou nádobou opatřenou titanovým smaltem, otočným termostatem, antikorozním topným tělesem o výkonu 2,0 kW, robusním provedením a moderním italským elegantním vzhledem.
ARISTON ANDRIS LUX 30 nad umyvadlo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | tlakový, horní instalace |
| Objem: | 30 litrů |
| Výkon: | 2,0 kW |
| Otočný termostat: | Ano |
| Rozměr výška x šířka x hloubka | 44,7 x 44,7 x 41,0 cm |
| Doba ohřevu o (∆T=35°C) | 0:36 hodin |
| Maximální tlak: | 6,5 Bar |
| Maximální provozní teplota: | 67 °C |
| Magnesiová anoda: | Ano |
| Připojení k vodovodnímu rozvodu: | G1/2" |
| Rozteč připojení k vodovodnímu rozvodu: | 100 mm |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX4 |
ARISTON ANDRIS LUX 30 nad umyvadlo
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Výška bojleru | 45,0 cm |
| Hloubka bojleru | 41,0 cm |
| Šířka bojleru | 45,0 cm |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 30 l |