ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 - nad umyvadlo
Zásobníkový ohřívač vody s novým kompaktním designem. Tento ohřívač je vybaven ocelovou nádobou opatřenou titanovým smaltem, elektronickým ovládánín s LED indikací teploty, elektronickým termostatem, funkcí ECO EVO, antikorozním topným tělesem o výkonu 2,0 kW, robusním provedením a moderním italským elegantním vzhledem a souborem bezpečnostních funkcí ABS doplněné o kvalitní izolaci, čímž plní ErP třídu "A". Tento ohřívač disponuje funkcí "cyklus tepelné dezinfekce"(ochrana proti Ligionelle - podrobnosti viz návod).
ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 - nad umyvadlo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | tlakový, horní instalace |
| Objem: | 30 litrů |
| Výkon: | 2,0 kW |
| Elektronický termostat: | Ano |
| Rozměr výška x šířka x hloubka | 44,6 x 44,6 x 40,6 cm |
| Doba ohřevu o (∆T=45°C) | 39 minut |
| Maximální tlak: | 8 Bar |
| Maximální provozní teplota: | 78 °C |
| Magnesiová anoda: | Ano |
| Připojení k vodovodnímu rozvodu: | G1/2" |
| Rozteč připojení k vodovodnímu rozvodu: | 100 mm |
| Stupeň elektrického krytí: | IP X4 |
| Energetická třída | A |
ARISTON ANDRIS LUX ECO 30 - nad umyvadlo
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Výška bojleru | 45,0 cm |
| Hloubka bojleru | 41,0 cm |
| Šířka bojleru | 45,0 cm |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 30 l |