Zásobníkový ohřívač vody s novým kompaktním designem. Tento ohřívač je vybaven ocelovou smaltovanou nádobou, regulací teploty, antikorozním topným tělesem, robusním provedením a moderním italským vzhledem.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | tlakový, spodní instalace |
| Objem: | 10 litrů |
| Výkon: | 1,2 kW |
| Regulace teploty: | Ano |
| Rozměr výška x šířka x hloubka | 36,0 x 36,0 x 29,8 cm |
| Doba ohřevu o (∆T=35°C) | 0:29 hodin |
| Maximální tlak: | 8 Bar |
| Maximální provozní teplota: | 80 °C |
| Magnesiová anoda: | Ano |
| Připojení k vodovodnímu rozvodu: | G1/2" |
| Rozteč připojení k vodovodnímu rozvodu: | 100 mm |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX1 |
| ErP třída | "B" |
Tento ohřívač nesmí být umístěn nad ani pod vanou nebo umyvadlem.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Hloubka bojleru | 30,0 cm |
| Šířka bojleru | 36,0 cm |
| Výška bojleru | 36,0 cm |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 10 l |