ARISTON ARI 200 V
Elektrický bojler o objemu 200 l; ø 505 mm
Komfortní regulace teploty, ekologická polyuretanová izolace, titanový smalt ocelové nádoby, testováno na tlak 16 Bar, vyměnitelná magneziová anoda (doporučená výměna, dle tvrdosti vody, minimálně 1 x za 2 roky).
ARISTON ARI 200 V
| Výhody pro Vás: | |
| Provedení: |
závěsný, svislý |
| Materiál nádoby: | smaltovaná nádrž, titanový smalt |
| Připojení: | spodní |
| Jmenovitý objem: | 200 litrů |
| Připojovací elektr. napětí pro výkon 2,2 kW | 1/N/PE ~ 230V, jištění 16 A |
| Elektrický příkon: | 2,2 kW |
| Doba ohřevu o 45°C | 5:35 hod |
| Termostat: | ANO - nastavitelný při montáži, změna teploty možná po demontáži krytu) |
| Maximální provozní teplota: | 65°C |
| Bezpečnostní ventil: | NE - určuje se podle rozvodů TUV |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 245 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP25D |
| Výška: | 1270 mm |
|
Hloubka včetně závěsu: |
575 mm |
|
Šířka: |
560 mm |
ARISTON ARI 200 V
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Hloubka bojleru | 57,5 cm |
| Šířka bojleru | 56,0 cm |
| Výška bojleru | 127,0 cm |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 200 l |