Plynový závěsný kondenzační kotel, ohřev TUV pouze v externím zásobníku.
Hlavní výhody:
ARISTON CARES S System 24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, pouze topení (příprava na ohřev TUV v externím zásobníku) |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 5,5 -22,0 kW (ohřev TV 5,5 -25,0 kW) |
| Účinnost až | 108 % |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | NE (pouze v externím zásobníku) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 700 x 400 x 315 mm |
ARISTON CARES S System 24
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty ARISTON, nebo termostaty ELEKTROBOCK českého výrobce.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění roční servis kotle.
Příslušenství ke kotlům ARISTON zde.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | bez ohřevu - pouze topení |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |