Cenově výhodná sestava plynového kotle a příslušenství pro Váš dům nebo byt. Kotel je vyzbrojený nejnovějším, elektronicky řízeným modulačním čerpadlem, plnícím normu ErP Ready. Nová konstrukce primárního výměníku typu XtraTech™ zaručuje rychlý ohřev topného média, při minimalizování teplotních ztrát. Kotel je vybaven trojcestným ventilem pro připojení dodávaného externího zásobníku teplé vody. Dodávaný termostat SENSYS a venkovní ekvitermní čidlo zaručí maximálně úsporný provoz s využitím všech výhod tohoto moderního kotle.
Kotel samotný má intuitivní ovládání, pomocí dotykových senzorů a velkého přehledného displeje. Jednoduché a praktické ovládání prostorového termostatu SENSYS přináší uživateli komfortní požitek z jeho užíváním. Výhodou kotlů řady ONE je možnost jejich připojení k domácí Wi-Fi síti (po insalaci termostatu CUBE S NET, který se dodává samostatně) a jejich dálkové ovládání přes aplikaci mobilního telefonu.
ARISTON NET, je služba navržená a vyrobenoá firmou Ariston pro poskytování zcela nových možností při používání topného systému. Ariston NET Vám umožňuje zapnout, vypnout výrobek, zkontrolovat teplotu vytápění a TV kdykoliv a odkudkoliv z PC nebo z chytrého telefonu. Umožňuje také nepřetržité monitorování spotřeby energie k zajištění co největší úspory. Dokáže Vás upozornit na případnou chybu Vašeho kotle. V případě, že je aktivní služba vzdálená asistence, servisní organizace je schopna vzdáleně problém vyřešit.
Pro tento kotel výrobce ARISTON poskytuje 10letou záruku na na teplovodní zabudovaný výměník XtraTech™ s podmínkou, že již při instalaci bude kotel vybaven magnetickým filtrem na vstupu vratné vody do kotle (viz související zboží) a pravidelným servisem a kvalitou topného media dle návodu.
Zákazník má možnost dokoupit si při spuštění do provozu prodlouženou záruku v délce 5 roků na ostatní části kotle.
ARISTON GENUS ONE GREEN
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Sestava obsahuje: | kotel - GENUS ONE SYSTEM 24 zásobník TUV - BCH 120 + nožičky pokojový termostat - SENSYS venkovní ekvitermní čidlo český návod + české instalační podklady |
| Jmenovitý výkon: | 2,5 - 22,0 kW |
| Výkon (při spádu 50° - 30°C) |
2,6 - 23,6 kW (při spádu 50° - 30°C) |
| Modulace: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 80 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | 8 litrů |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 29,7 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 745 x 400 x 315 mm |
Série ONE zahrnuje tři řady kotlů: kotle Clas ONE nahrazuje kotle Clas Premium EVO, Genus ONE jako nástupce Genus Premium EVO a prémiový segment zastoupený kotlem ALTEAS. Kotle série ONE jsou založeny na novém výměníku tepla XTRATECH se zdokonaleným designem. Toto termoregulační příslušenství série ONE výrazně zvyšuje účinnost a komfort. Dálkové ovládání nové generace umožňuje snadné ovládání a údržbu systému.Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |