Plynový závěsný kondenzační kotel pro vytápění s možností připojení zásobníku teplé vody nebo solárního systému. Kotel je vyzbrojený nejnovějším, elektronicky řízeným modulačním čerpadlem, plnícím normu ErP Ready. Nová konstrukce primárního výměníku typu XtraTech™ zaručuje rychlý ohřev topného média, při minimalizování teplotních ztrát. Kotel je osazen nově konstruovaným trojcestným ventilem.
Nespornou výhodou kotle je jeho použití na zenmí plyn, ale i propan-butan, kdy není nutno vyměnit plynové trysky, jelikož je vše řízeno elektronicky. Navíc tato nová generace kotlů ONE+ je již standartně připravena na spalování příměsi vodíku do 20% !!!
Kotel má intuitivní ovládání, pomocí dotykových senzorů. Výhodou kotlů řady ONE je možnost jejich připojení k domácí Wi-Fi síti (po insalaci termostatu CUBE S NET, který se dodává samostatně) a jejich dálkové ovládání přes aplikaci mobilního telefonu.
Kotel ARISTON GENUS ONE+ SYSTEM již obsahuje trojcestný ventil a čidlo pro externí zásobník TUV pro jednoduché sestavení a spojení kotle s externím zásobníkem.
Pro tento kotel výrobce ARISTON poskytuje 10-tiletou záruku na na teplovodní zabudovaný výměník XtraTech™ s podmínkou, že již při instalaci bude kotel vybaven magnetickým filtrem na vstupu vratné vody do kotle (viz související zboží) a pravidelným servisem a kvalitou topného media dle návodu.
Zákazník má možnost dokoupit si při spuštění do provozu prodlouženou záruku v délce 5 roků na ostatní části kotle.
ARISTON GENUS ONE+ SYSTEM 24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 2,6 - 23,6 kW (při spádu 50° - 30°C) |
| Modulace: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (dodává se samostatně) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 67 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | 8 litrů |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 29,7 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 700 x 400 x 315 mm |
| Energetická třída topení/ohřev vody: | A/A |
Série ONE+ zahrnuje tři řady kotlů: kotle Clas ONE nahrazuje kotle Clas Premium EVO, Genus ONE jako nástupce Genus Premium EVO a prémiový segment zastoupený kotlem ALTEAS. Kotle série ONE jsou založeny na novém výměníku tepla XTRATECH se zdokonaleným designem. Toto termoregulační příslušenství série ONE výrazně zvyšuje účinnost a komfort. Dálkové ovládání nové generace umožňuje snadné ovládání a údržbu systému.Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli ARISTON se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk