ARISTON NUOS EVO A+ 80 WH
bojler ARISTON NUOS EVO A+ 80 WH - nová generace bojleru s tepelným čerpadlem umístěným na hlavě bojleru, které dokáže na jednu jednotku příkonu elektrické energie získat 3,4 násobek této jednotky ze vzduchu. Dokáže tedy ušetřit až 70 % nákladů na přípravu TUV.
Ohřívač vody ARISTON NUOS EVO A+ 80 WH s tepelným čerpadlem NUOS nastavuje nové standardy výkonu pro ohřev teplé užitkové vody s využitím obnovitelných zdrojů energie, což je teplo ve vzduchu, při maximalizaci pohodlí a úspory energie.
NUOS, univerzální a snadno se instaluje, je ekologický vývoj tradičních ohřívačů vody. To je výsledkem rozsáhlého výzkumu VaV Ariston, za účelem zlepšení energetické účinnosti a snadnost použití ohřívačů, v němž výroba Ariston je světovou jedničkou.
Antilegionella funkce
Tato funkce umožňuje automatické, měsíční cykly dezinfekce nádrže. Přístroj ohřívá vodu na 65 ° C, a udržování této teploty po krátkou dobu, aby se zničit veškeré rostoucí mikroorganismy ve vodě.
ARISTON NUOS EVO A+ 80 WH
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, svislý, hranatý |
| Barva: | polární bílá |
| Materiál nádoby: | ocel s titanovým smaltem |
| Připojení: | spodní |
| Typ termostatu: | elektronický, LED display |
| Snímání teploty: | přesná NTC čidla |
| Jmenovitý objem: | 80 l |
| Výkon topného tělesa | 1 x 1200W |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A |
| Elektrický příkon: | max. 1,2 kW |
| Elektrický příkon tepelného čerpadla: | max. 0,25 kW |
| COP Tvzduch=14°C: | 3,15 |
| COP Tvzduch=7°C: | 2,90 |
| Teplota vzduchu pro provoz TČ: | -5°C / 42°C |
| Hlučnost TČ ** | 50 dB (A) |
| Maximální provozní tlak | 0,9 MPa / 8 Bar |
| Doba ohřevu z 10°C na 53°C | 5 hod 35 min |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 130 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP24 |
| Pojistka proti přehřátí: | ANO |
| Min. objem místnosti: | 20 m3 |
| V40 (množství vody při T=40°C): | 182 l |
| Chladivo: | R134A |
| Množství chladiva: | 500 g |
| GWP: | 1430 |
| Ekvivalent CO2: | 0,71 t |
| Výška: | 1171 mm |
|
Hloubka: |
536 mm |
|
Šířka: |
506 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "A+" |
** Hodnoty vypočtené jako průměrná hodnota výsledků třech zkoušek provedených při teplotě venkovního vzduchu 7°C, relativní vlhkosti 87%, vstupní teplotě vody 10° C a teplotě nastavené dle požadavků normy 2014/C 207/03 - přechodné metody měření a výpočtu dle EN 12102. Výrobek je vybaven pevným potrubím Ø150.
NUOS EVO 80
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění !
Montáž bojleru ARISTON NUOS EVO 80 nabízíme zde.
zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Šířka bojleru | 55,0 cm |
| Výška bojleru | 120,0 cm |
| Hloubka bojleru | 50,0 cm |
| Druh bojleru | s tepelným čerpadlem |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |