ARISTON PRO1 ECO 100 H
Elektronická regulace teploty, velmi přesná regulace díky NTC čidlům, ekologická polyuretanová izolace, titanový smalt ocelové nádoby, testováno na tlak 16 Bar, vyměnitelná robustní magneziová anoda (doporučená výměna, dle tvrdosti vody, minimálně 1 x za 2 roky).
ARISTON PRO1 ECO 100 H
| Výhody pro Vás: | |
| Provedení: |
závěsný, vodorovný |
| Materiál nádoby: | smaltovaná nádrž, titanový smalt |
| Připojení: | spodní |
| Jmenovitý objem: | 100 litrů |
| Připojovací elektr. napětí pro výkon 1,8 kW | 1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A |
| Elektrický příkon: | 1,8 kW |
| Doba ohřevu o 45°C | 2:46 hod |
| Termostat: | ANO - nastavitelný |
| Maximální provozní teplota: | 80°C |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 125 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX3 |
| Výška: | 450 mm |
|
Hloubka včetně závěsu: |
470 mm |
|
Šířka: |
913 mm |
|
Energetická třída: |
B |
ARISTON PRO1 ECO 100 H