- hranatý ohřívač, suché topné těleso, wifi, objem 120 litrů, novinka 2024
Velký kompaktní elektrický bojler (ohřívač vody pro koupání) se čtvercovým půdorysem 510 x 520 mm. Disponuje suchým topným tělesem v jímce, díky čemuž je odolný proti tvorbě vodního kamene.
Je standartně vybaven připojením na wifi (internet) a je možné jej připojit do aplikace v chytrém telefonu pro možnost vzdáleného zapnutí/vypnutí, dále volby jednotlivých režimů ohřevu, teploty vody a sledování aktuálního množství teplé vody v bojleru.
To je ARISTON QUADRIS WIFI 120 EU
Pro dlouhodově bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou (cca 2 roky) výměnu magneziových anod, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene uvnitř zásobníku.
ARISTON QUADRIS WIFI 120:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, svislý, kompaktní rozměry |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | ocel s titanovým smaltem |
| Připojení: | spodní |
| Typ termostatu: | elektronický, LED display |
| Snímání teploty: | přesná NTC čidla |
| Jmenovitý objem: | 120 litrů |
| Výkon topného tělesa | 1 x 2400 W |
| Připojovací elektr. napětí | 1/N/PE ~ 230V, jištění 16 A |
| Elektrický příkon: | max. 2,4 kW |
| Maximální provozní tlak | 0,9 MPa / 8 Bar |
| Doba ohřevu z 10°C na 55°C | 2h 54min |
| Čas nahřátí 1.sprchy: | 46 minut |
| Objem teplé vody (o teplotě 40°C) | 160 l |
| Hmotnost: | 39,3 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 160 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IPX4 |
| Výška: | 1018,5 mm |
|
Hloubka: |
518 mm |
|
Šířka: |
505,5 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "B" |
ARISTON QUADRIS 120 wifi
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Výška bojleru | 118,5 cm |
| Hloubka bojleru | 52,0 cm |
| Šířka bojleru | 50,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |