Tento plynový zásobníkový ohřívač vody lze doporučit všude tam, kde je požadavek na odběr teplé vody z více odběrných míst.
Je to stacionární ohřívač vody s odtahem spalin do komínu (přirozený tah) a s nízkým obsahem NOx ve spalinách spňující požadavky norem ErP 26/09/2018.
Je vybaven piezoelektrickým zapalovacím systémem a hořčíkovou anodou pro ochranu vnitřní smaltované nádoby. Kompaktní rozměry a skutečnost, že nevyžaduje elektrické připojení, umožňují jednak snadnou instalaci bojleru a také jednoduchou obsluhu, údržbu a dlouhý bezproblémový provoz.
Velkou předností je Jeho provoz i při minimálním tlaku vstupní vody.
Tato varianta oblíbeného bojleru ARISTON má objem 275 litrů.
ARISTON SGA X 300 EE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
plynový stacionární (postavený na zemi) |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | smaltovaná ocel |
| Odtah spalin: | do komínu (přirozený tah) |
| Připojení vody : | G 3/4" |
| Připojení plynu: |
G 1/2" |
| Připojení komínu: |
110 mm |
| Jmenovitý objem zásobníku: | 275 litru |
| Příkon: | 16,0 kW |
| Výkon: |
14,0 kW |
| Připojovací elektr. napětí | nepřipojuje se |
| Maximální provozní tlak | 8 Bar (0,8 MPa) |
| Doba ohřevu z 10°C na 55°C | 62 minut |
| Průběžná dodávka horké vody při t=40°C za hodinu: | 401 l/hod. |
| Množství vody v 1. hodině při t=40°C: | 859 l |
| Hmotnost s vodou : | 393 kg |
| Výška: | neudáno |
|
Šířka: |
neudáno |
|
Hloubka: |
neudáno |
|
Zátěžový profil: |
XXL |
| Energetická třída: | "B" |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Naše firma patří mezi autorizované servisní a prodejní partnery značky ARISTON - viz.: ARISTON servisní centrum v ČR
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Hloubka bojleru | 67,5 cm |
| Šířka bojleru | 63,0 cm |
| Výška bojleru | 167,0 cm |
| Druh bojleru | plynový |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |