bezdrátový programovatelný termostat AURATON R25 RT s týdenním programem, má 10 programů, podsvícený displej, je to sada termostat + přijímač
Výhody pro Vás:
U tohoto modelu je možné přiřadit každému dni jiný program, v celém týdnu jsou ale použity pouze 2 teploty (slunce a měsíc).
Pokud zákazník vyžaduje více teplot, je lepší volbou termostat AURATON R30 RT (až 8 teplot na den)
Dosah: v průměrné budově, při standardní konstrukci stěn cca 30m, na otevřeném prostranství až 300m.
komunikuje s dalšími prvky systému LMS (okenní klika H-1, teplotní čidlo T-2)
přijímač RT:
AURATON R25 RT
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Pracovní rozsah teplot: | 0°C - 45°C |
| Rozsah měření teploty: | 4°C - 35°C |
| Rozsah řízení teploty: | 4°C - 30°C |
| Hystereze: | +/- 0,2°C / 0,4°C / nově PWM (viz manuál) |
| Počet teplotních úrovní: | 8 + dovolená |
| Protizámrazová teplota: | 4°C - 10°C |
| Rádiová frekvence: | 868 MHz |
| Kontrola stavu: | LCD displej a LED diody |
| Maximální zatížení: | ~16A 250V AC |
| Napájení Auraton 25 RT: | 2x bat. AA 1,5V |
| Napájení Auraton RT: | 230VAC, 50Hz |
| Dosah bezdrátového signálu: | v budově cca 30m / v otevřeném prostoru 300m |
programovatelný bezdrátový termostat AURATON R25 RT
Hlavní strana GAS.CZ