BAXI Luna Duo-tec MP+ 1.130
BAXI Luna Duo-tec MP+ 1.130 Kondenzační kotel jen vytápění
Závěsný plynový kotel BAXI Luna Duo-tec MP+ s LCD displejem.
Modulační čerpadlo ErP ready. Snadné ovládání výstupní teploty pomocí tlačítkových knoflíků, samostatně pro teplou vodu a pro topení.
Tichý chod, vysoká účinnost. Modulační rozsah 1:5. Nerezová spalinová komora. Jednoduchá základní údržba. Možnost regulace více topných okruhů kotel vhodný do kaskády.
BAXI Luna Duo-tec MP+ 1.130
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, jen topení |
| Varianta: | kondenzační |
| Elektronika: | Siemens LMS 14 |
| Jmenovitý výkon | 24,3 - 121,5 kW |
| Délka odkouření: Ø 110/160 | 10 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 110 | 27 metrů |
| Třída: | NOx 6 |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Expanzní nádoba: |
NE |
| Ohřev TUV: | NE |
| Elektrický trojcestný ventil: | NE |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO - 6bar |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 320 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 952 x 600 x 584 mm |
| Hmotnost: | 93 kg |
BAXI Luna Duo-tec MP+ 1.130
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ