BAXI Nuvola Duo-tec+ 16
Plynový závěsný kondenzační kotel, s vestavěným nerezovým zásobníkem 40 litrů.
Modulační čerpadlo ErP ready. Snadné ovládání výstupní teploty pomocí tlačítkových knoflíků, samostatně pro teplou vodu a pro topení.
Tichý chod, vysoká účinnost. Modulační rozsah 1:7. Vestavěná komínová klapka. Nerezová spalinová komora. Jednoduchá základní údržba.
Máme za sebou desítky vlastních instalací plynových kotlů BAXI.
Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi doporučíme.
Navíc jako jediný eshop jsme i AUTORIZOVANÝ SERVIS zn. BAXI.
(Viz. http://www.baxi.cz/servis/servisni-sit/?regionId=41&contactId=1710/ - firma: GAS-TM s.r.o.)
BAXI Nuvola Duo-tec+ 16
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, s vestavěným zásobníkem TUV |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 2,2 - 12 kW (ohřev TV 16 kW) |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
10 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 20 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 60 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v nerezovém 40 lit. zásobníku |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Vestavěná spalinová klapka: | ANO |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 76 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 950 x 600 x 466 mm |
BAXI Nuvola Duo-tec+ 16
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK