BAXI Power HT + 1.200
Stacionární kondenzační plynový kotel BAXI POWER HT+ 1.200 jen vytápění.
Kondenzační kotel BAXI Power HT + 1.200 s LCD displejem. Deska elektroniky LMS 14, vazba na regulátory RVS. Vyjímatelný ovládací panel QAA 75 s možností instalace na stěnu (drátová i bezdrátová varianta).
Snadné ovládání výstupní teploty. Kotel Power HT lze doplnit o vzdálenou správu po internetu webserver.
Dvoukomorový primární výměník z nerez oceli. Tichý chod, vysoká účinnost a dlouhá životnost. Třída NOx 6. Jednoduchá základní údržba. Možnost regulace více topných okruhů kotel vhodný do kaskády.
BAXI Power HT + 1.200
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, bílé provedení, jen topení |
| Varianta: | kondenzační |
| Elektronika: | Siemens LMS 14 |
| Jmenovitý výkon | 13,4 - 185,9 kW |
| Třída: | NOx 6 |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Expanzní nádoba: |
NE |
| Ohřev TUV: | NE |
| Elektrický trojcestný ventil: | NE |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 242 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1238 x 600 x 1410 mm |
| Hmotnost: | 212 kg |
BAXI Power HT + 1.200
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | stacionární |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | bez ohřevu - pouze topení |
| Maximální výkon | nad 100 kW |
| Barevné provedení | bílá |