Bojler ACV JUMBO 1000 litrů
Zásobníkový ohřívač vody v nerezovém provedení vnitřní nádrže a systémem Tank-in-Tank (vnitřní nerezová nádrž je zcela ponořena do vnějšího pláště primární vody topného okruhu), je výrobek, který vám přinese vysoký komfort ohřevu teplé užitkové vody. Silná, 120 mm izolace z minerální vlny, zaručuje omezení teplotních ztrát a spolu se speciální lakovanou úpravou ocelového opláštění, přináší vysoký uživatelský komfort. Výrobce poskytuje záruku v délce 5 let (po dodržení záručních podmínek).
Pozor, zásobník dodáván bez pojistného tlakového ventilu. Nutno instalovat s předepsanou expanzní nádobou.
Opláštění je dodáváno samostatně, aby bylo možno projít standartními dveřmi v šíři 800 mm.
Bojler ACV JUMBO 1000 litrů
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, nepřímotopný, vnitřní nádoba nerezová |
| Celkový objem | 1000 litrů |
| Teplosměnná plocha zásobníku TV: |
5,50 m2 |
| Připojení topná voda: |
2 F |
| Připojení teplá voda: |
6/4 M |
| Primární průtok: |
7800 L/hod |
| Max. provozní teplota: |
do 85 °C |
| Maximální provozní tlak topné vody: |
3 bary |
| Maximální provozní tlak teplé užitkové vody: |
10 barů |
| Teplota vody na vstupu: |
10 °C |
| Teplota topné vody: |
80 °C |
| Maximální absorvovaný výkon (zdroj tepla:kotel): | 100 kW |
| Výška x šířka x hloubka: | 2315 x 1020 x 1020 mm |
Bojler ACV JUMBO 1000 litrů
ACV byla založena v Bruselu dne 8. července 1922 skupinou inženýrů motivovaných vyhlídkou dobré finanční investice. Mezi zakladateli byl vynálezce, pan Rupert Castiaux, který namísto kapitálu dal své patenty výměnou za podíl ve společnosti.
V březnu 1928 došlo ke sloučení ACV se společností, která přestala fungovat "SA des Fonderies et Emailleries Sainte Marguerite ". Sídlo této společnosti bylo v Ruisbroeku a ACV tam sídlí dodnes.
Dnes, se svou komplexní řadou inovativních výrobků, ACV může uspokojit poptávku po moderním vytápění a ohřevu teplé vody způsobem, který je spolehlivý, efektivní, ekonomický a ekologicky šetrný.
Návrat na hlavní stranu www.gas-tm.sk
| Šířka bojleru | 102,0 cm |
| Výška bojleru | 231,5 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | nad 750 l |