TATRAMAT EOV 50
Výrobky značky Tatramat vynikají kvalitním zpracováním, které přináší zákazníkům velký uživatelský komfort.
Tyto válcové elektrické ohřívače se umisťují na zeď. Jsou vybaveny univerzálním závěsem, který vyhoví i po výměně ohřívačů od jiných výrobců. Tyto ohřívače plní náročné evropské normy, tím potvrzují svoji úspornost a nízkou provozní náročnost.
U těchto bojlerů doporučujeme výměnu magnéziové anody minimálně 1 x za dva roky, zabráníte tím usazování vodního kamene v ohřívači.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální příkon: | 2 kW |
| Objem jmenovitý: | 50 litrů |
| Připojovací napětí: |
230 Volt |
| Elektrické krytí: |
IP 25 |
| Hmotnost bez vody: |
22 kg |
| Doba ohřevu el. energie z 15 °C na 65 °C - těleso 2 kW: |
89 minut |
| Výška: | 897 mm |
| Šířka: | 405 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Síla izolace: | 43 mm |
| Energetická třída: |
C |
Spotřebič musí být instalovaný a servisovaný odbornou firmou vlastnící potřebná oprávnění.
| Výška bojleru | 90,0 cm |
| Hloubka bojleru | 40,5 cm |
| Šířka bojleru | 40,5 cm |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 50 l |