Plynový závěsný kondenzační kotel, v sestavě s nepřímotopným ohřívačem teplé vody, velkou expanzní nádobou o objemu 15 litrů a velice kvalitním modulačním čerpadlem ErP Ready pro maximální úsporu energií. Vysoká možnost výkonové modulace až 1:10 vám umožní nastavit potřebný výkon topení, dle vašich požadavků, s ohledem na maximálně úsporný provoz
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, černé provedení + zásobník TUV |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon: | 31 kW |
| Pracovní rozsah plynulé regulace při 50/30 °C: | 3,2 - 31,0 kW |
| Maximální tepelný výkon do externího zásobníku: |
30,2 kW |
| Odtah spalin: | kondenzační 80/125 mm; 2x80 mm |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku W 120-5 |
| Obsah zásobníku: | 118 litrů |
| čas ohřevu: | cca 27 minut |
| Rozměr zásobníku výška x průměr: | 936 x 510 mm |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - dotykový |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 745 x 520 x 420 mm |
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | ostatní |