Nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat jsou určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.
Elektrokotle řady BOSCH Tronic Heat 3500 H jsou vybaveny expanzní nádobou a oběhovým čerpadlem, osazují se zejména jako kotle hlavní.
Ke kotli je dodáván nepřímotopný zásobník o čistém objemu 118 litrů, který se umisťuje pod kotel.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | elektrokotel |
| Jmenovité výkonové stupně: |
3x3+3x2 kW |
| Požadovaný jistič pro jednofázové připojení: |
NELZE |
| Požadovaný jistič pro třífázové připojení: | 25 A |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Účinnost: |
99 % |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO plní ErP Ready, modulační |
| Expanzní nádoba: |
ANO 7 litrů |
| 3cestný ventil: | NE ( lze objednat samostatně) |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP40 |
| Energetická třída kotle: | D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka kotle: | 712 x 416 x 273 mm |
| Objem zásobníku: | 118 litrů |
| Vyměnitelná nádoba v zásobníku: | ANO |
| Plocha výměníku: | 0,6 m3 |
| Výška x šířka x hloubka: | 936 x 510 x 510 mm |
| Energetická třída zásobníku: | C |
| Typ kotle | elektrický |
| Provedení | závěsné |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 10 - 19,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |